W razie awarii dzwoń! Tel. 501-628-480, 32 282-47-25

Main menu

O firmie

Zakład Instalacji Elektryczno-Elektronicznych Mirosław Szostak założyłem w 1988 roku. Od tamtego czasu z powodzeniem służę, jako elektryk, mieszkańcom Bytomia i okolic swymi umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie projektowania, montażu, konserwacji, modernizacji oraz remontów i napraw instalacji elektrycznych i elektryczno-elektronicznych, w tym systemów alarmowych.

Działam całodobowo, siedem dni w tygodniu, realizując zarówno zlecenia złożone z wyprzedzeniem, jak i te, zgłaszane jako awarie.

Za zrealizowane przedsięwzięcia wystawiam faktury VAT.

Z usług moich korzystają m.in. Urząd Miejski w Bytomiu, Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu, Wojewódzki Szpital Urazowo-Ortopedyczny w Piekarach Śląskich, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu, bytomskie przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Bytomiu, Liberty Poland, Teleko.

Do szczególnych osiągnięć zawodowych zaliczam m.in. zapewnienie zasilania ogólnopolskiej transmisji radiowej i telewizyjnej, wymianę rozdzielni głównej po pożarze (basen odkryty w Bytomiu) oraz kilkuletnią współpracę z gminą Bytom.

Usługi elektryczne świadczę tanio, fachowo i bezstresowo!
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress